O NAS

Eastlog Sp. z o.o. to dynamicznie rozwijająca się firma zajmująca się zarówno transportem krajowym, jak i międzynarodowym. Reprezentowana przez wykwalifikowany zespół stawiający na ambicję, rozwój i profesjonalizm. Są wśród nas bardzo doświadczeni pracownicy. Wiedza, zaangażowanie oraz profesjonalne podejście do pracy pozwala nam świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Posiadamy kierowców uprawnionych do przewozu towarów niebezpiecznych ADR potwierdzone stosownymi zaświadczeniami z przeszkolenia kierowców pojazdów przewożących towary niebezpieczne. Podczas przewozu materiałów niebezpiecznych samochody firmy Eastlog Sp. Z o.o oznaczone są pomarańczową odblaskową tablicą informacyjną. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Klienta, kładziemy duży nacisk na podnoszenie kwalifikacji i umiejętności personelu. Dzięki temu standard obsługi naszych Klientów jest zawsze na bardzo wysokim poziomie.

Eastlog Sp. Z o.o. oferuje swoim Kontrahentom atrakcyjne ceny na rynku transportowym. Polityka firmy ma na celu maksymalizację zadowolenia naszych Klientów za możliwie najniższą cenę. Oferujemy najwyższą jakość usług, terminowość oraz wysoką kulturę obsługi poparte kilkuletnim doświadczeniem.

 

Copyright 2014 © EASTLOG Sp. z o.o.
Polityka prywatności
projekt i realizacja: Multimedia